Onder de naam 'The Perfect Marker' produceren en leveren wij vanaf 2007 staafmarkers aan de consument. Onze markers zijn nergens anders te koop! Lichtkoppen worden geleverd met 12 maanden garantie wanneer voldaan is aan de gebruiksvoorwaarden: Na gebruik de kop een week gedemonteerd laten liggen. Batterij schroefje er af laten en de batterijen verwijderen. Zo kan de eventueel ontstane condens uitwasemen en heb je jarenlang plezier van de lichtkop. Onder de 1e tegel staan de losse delen en loodblokken. Hier kun je zelf de marker samenstellen die aan jouw wensen voldoet. Onder de 2e tegel staan dan de verschillende uitvoeringen om je marker helemaal af te maken.
Bij de laatste tegel hebben wij het hele verhaal voorgebakken. De meest verkochte lengte`s op een rij, met verschillende koppen, je hoeft alleen nog maar te kiezen.

Service, het is bij ons standaard!

      

 


   

ANACONDA:

AVID CARP:

AWA-S LIJNEN:

GEMINI CARP TACKLE:

JAG PRODUCTS UK:

MATRIX INNOVATIONS:

MEERVAL:

© 2013 - 2023 ..... Markerworld.nl ..... Your Carp Tackle Store! | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel